Kontakt

Administration

Kontorstider: måndag-fredag 8-12 (övrig tid nås vi säkrast via e-post).

Lars Grafsund
070-567 23 42, lars@virabruk.se

Bokning och Marknad

Kontorstider: måndag-fredag 8-12 (övrig tid nås vi säkrast via e-post).

Fanny Hanngren, 070-3679427, fanny@virabruk.se, bokning@virabruk.se 

Viltköket

0155-748 93

Jakthandel & skjutbanor, vapenfrågor
Bokning av skjutbio och hagelskytte, 0155-748 37

Öppettider: onsdag-torsdag 13-18 samt fredag 10-18 (övrig tid nås vi säkrast via e-post).

Butiksansvarig
Martin Erlandsson, 072-577 83 08, martin@virabruk.se
Säljare:
Viktor Lundstedt, 0155-74837, viktor@virabruk.se   

Jakt

Johan Palmgren,070-583 93 88, johan@virabruk.se

Ägare

Caesar Åfors, 070-662 48 48, caesar@virabruk.se

VIRÅ BRUK
618 95 STAVSJÖ

Följ oss på facebook

PRESENTKORT

undefined

Vill du ge bort en spännande jaktupplevelse eller ett smakfullt möte? Kontakta Lars Grafsund lars@virabruk.se, 070-567 23 42 för presentkort på valfritt belopp som kan användas för till exempel skytte, boende, inköp i Jakthandel, julbord eller middag i Viltköket.

NYHETSBREV

Vill du få e-post från Virå Bruk om nyheter.
Anmäl dig här>>

undefined