Kontakt

Administration
Bokning av konferenser och arrangemang, 0155-748 26

Kontorstider: måndag-fredag 8-12 (övrig tid nås vi säkrast via e-post).

Lars Grafsund
070-567 23 42, lars@virabruk.se bokning@virabruk.se 

Jakthandel & skjutbanor, vapenfrågor
Bokning av skjutbio och hagelskytte, 0155-748 37

Öppettider: onsdag-torsdag 13-18 samt fredag 10-18 (övrig tid nås vi säkrast via e-post).

Butiksansvarig
Martin Erlandsson, 072-577 83 08, martin@virabruk.se
Säljare:
Björn Wahlberg, 0155-748 37, bjorn@virabruk.se   
Mats Olsson, 0155-748 37, mats@virabruk.se 

Viltkök & boende, catering

Verksamhetsansvarig:
Claus Jarding, 070-588 69 70, classe@virabruk.se
Kock:
Fredrik Bern, 0155-748 93, fredrik@virabruk.se
Marknad, eventkoordinator, sommelier:
Emilie Karlsson, 073-705 04 33, emilie@virabruk.se        

Jakt

Johan Palmgren,070-583 93 88, johan@virabruk.se

Byggnation

Sven Jonsson, 070-605 77 06

Ägare

Caesar Åfors, 070-662 48 48, caesar@virabruk.se

VIRÅ BRUK
618 95 STAVSJÖ

Följ oss på facebook

PRESENTKORT

undefined

Vill du ge bort en spännande jaktupplevelse eller ett smakfullt möte? Kontakta Lars Grafsund lars@virabruk.se, 070-567 23 42 för presentkort på valfritt belopp som kan användas för till exempel skytte, boende, inköp i Jakthandel, julbord eller middag i Viltköket.

NYHETSBREV

Vill du få e-post från Virå Bruk om nyheter.
Anmäl dig här>>

undefined